• Akcja Dzień Dziecka 2020 Dostawa nawet w 24 h!

Informacja o akcji Dzień Dziecka 2020

sklep internetowy cocomini.pl gwarantuje na czas akcji Dzień Dziecka 2020 dostępność zamówionych produktów oraz ich dostawę w następnym DNIU ROBOCZYM  zgodnie z następującymi zasadami:

1. Czas trwania akcji: od dnia 29.04.2020 do dnia 29.05.2020 (piątek) do godz. 12:00

2. Gwarancją dostawy następnego dnia roboczego objęte są zamówienia złożone i opłacone z góry (lub za pobraniem) w dniu roboczym do godziny 12:00 wyłącznie z opcją wysyłki kurierem lub do paczkomatu. Zamówienie złożone w okresie akcji w dniu wolnym od pracy traktowane jest jak złożone w najbliższym dniu roboczym.

3. Za dostawę przyjmuje się doręczenie lub próbę doręczenia zamówionego produktu przez kuriera INPOST.

4. W przypadku braku dostawy zgodnie z warunkami akcji konsumentowi przysługuje zwrot poniesionych kosztów wysyłki.

W tym celu konsument w terminie 3 dni od otrzymania towaru musi zgłosić żądanie zwrotu należności za przesyłkę z powodu uchybienia terminowi dostawy określonym w akcji Dzień Dziecka 2020 na adres e-mail kontakt@cocomini.pl podając numer rachunku bankowego do zwrotu i krótki opis okoliczności niedostarczenia przesyłki  pod rygorem odrzucenia żądania zwrotu kosztów wysyłki. Zwrot następuje wyłącznie na konto bankowe konsumenta w terminie 7 dni roboczych od upływu terminu odstąpienia od umowy zawartej na odległość jaki konsumentowi przysługuje przy zakpuie prodktu w sklepie cocomini.pl. Termin ten to 14 dni od daty otrzymania produktu przez konsumenta. W przypadku odstąpienia od umowy zwrot należności z tytułu nieterminowej wysyłki nastepuje wraz ze zwrotem należności za produkt.

5. Produkty objęte promocją: wszystkie dostępne w sklepie.

6. Promocja nie dotyczy zamówienień z adresem dostawy poza granicami Polski.

7. Sklep cocomini.pl zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji.

UWAGA! Mając na uwadze zaistniałą sytuację epidemiologiczną w naszym kraju rekomendujemy wybór dostawy do paczkomatu.